Anasayfa Hakkımızda Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri Sipariş Takibi Yardım İletişim
Ankara Çankaya Çiçek
Buketler
ORKİDELER
Saksı Çiçekleri
Ferforjeler
Ayaklı Sepet,Gelin Duvağı
Gelin Buketleri
TERRARIUM
Yapay Çiçekler
Cenaze ve Mozole Çelengi
Aranjman Dizaynları
VİP Özel ÇİÇEKLER
DÜĞÜN-AÇILIŞ ORG.
Doğum Günü
SEVGİLİLER GÜNÜ
Geçmiş Olsun Çiçeği
Tören-Açılış-Düğüne Çiçek
Anneye Çiçek
Teslimat Bilgileri
İlkyaz.com.tr
İlkyaz Çiçekçilik Teslimat Şartları
1-Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler Ankarada de faaliyet gösteren çiçekçi mağazamızda itina ile hazırlanarak özel çiçek servis araçları ile servise çıkarılmaktadır. Bu ürünler Ankara sınırları içersindeki tüm ilçelere kendi ekibimiz tarafından aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

2-Çiçek teslimatı esnasında yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere imza karşılığı çiçek teslimatı yapılır.

3-Ankara ve yurt içi siparişlerinizi sabah 09.00 ve akşam 21.00 saatleri arasında sorunsuz olarak verebilirsiniz. Haftanın 7 günü sipariş teslimatımız vardır.

4-Sitemizdeki tüm fiyatlara KDV ve ulaşım bedeli dahildir.Teslimatımız olmayan bölgelere ilave olarak yol ücreti talep edilebilir.

5-Ortalama servis süremiz siparişinizin ödemesinin onaylanma saati baz alınarak aksi bir saat belirtilmediği sürece 3 saattir.

6-Sitemizdeki ürünler günlük olarak stoklarımıza göre güncellenmektedir.Bazı ürünlerimizde stok durumuna göre renk değişiklikleri, kullanılan yan malzemelerde ( cam şekli, çakıl taşı rengi, sepet, fiyonk vs.) önceden bildirmeden farklılıklar olabilir.

7-Ankaraiçi siparişlerinizin tümü dükkanımızda diğer il ve ilçelere çiçek siparişleriniz il ve ilçelerde bulunan İnterflora Çiçekçiler Derneği üyeleri aracılığı ile teslimatı gerçekleştirilmektedir.
  Hakkımızda
  Ödeme Bilgileri
  Teslimat Bilgileri
  Çiçekler ve Bitki Bakımı
  Gizlilik İlkemiz
  Çiçeklerin Anlamı
  Çiçekler ve Özel Günler
  İptal Prosedürü
  Sitemizde Güvenlik
  İade Koşulları
  Sık Sorulan Sorular
  Müşteri Hizmetleri
  Çiçek Vitaminleri
  Çiçekler için uygun ortam
  Çiçek Hastalıkları ve bakımı
  Çiçekler ve Burçlar
  Çiçekler Hakkında
  Çiçek ve Bitki Bakımı
  Toprak Seçimi
  Saksı Seçimi
  Yardım
  Mesafeli Satış Sözleşmesi
Copyright © 2019 Ankara İlkyaz Çiçekçilik
Tasarım & Uygulama : Çiçeklive

Turan güneş bulvarı oran şehri altın oran park vadi ege botanik çiçekçi Çankaya Çiçek servis hizmetleri düğün organizasyonu klasik gelin arabası adrese hızlı çiçek teslimatı.